עו"ד טל ספיר

שותף מייסד והשותף המנהל של המשרד. 

טל מתמחה בהענקת שירותים משפטיים מקיפים בתחום הנדל"ן בישראל, לרבות ליווי עסקאות מקרקעין מורכבות, ליטיגציה (יישוב סכסוכים) ועוד. 

במשך כמעט שני עשורים צבר טל ניסיון רב בתחומי הנדל"ן והמשפט המסחרי. מומחיותו בתחומים אלו מהווה יתרון משמעותי בעבור לקוחותיו ומאפשרת לו לבחון את עסקאות הנדל"ן לא רק בהיבט המשפטי אלא גם מנקודת מבט עסקית-מסחרית להתאים את העסקה באופן המיטבי עבור הלקוח. 

טל התמחה במשרד עורכי הדין צלרמאיר פילוסוף, ואת ניסיונו הרב צבר טל במשרדי עורכי דין מהמובילים בתחומם בארץ, ביניהם משרד יוסי אברהם ושות' ומשרד יצחקניא, גולדברג, קינר ושות'.

טל מייצג ומלווה מגוון עסקאות מקרקעין, ביניהן מכר ורכישה של נכסים מסחריים ופרטיים, נדל"ן מניב, הסכמי בניה והתקשרויות עם קבלני ביצוע, גיבוש קבוצות משקיעים, הסכמי שיתוף במקרקעין, ועוד. 

נוסף על כך, לטל מיומנות רבת שנים בייצוג לקוחות בסכסוכים משפטיים הנוגעים לכל תחומי המקרקעין ובתחומי המשפט המסחרי-אזרחי, בערכאות המשפטיות השונות, לרבות יישוב סכסוכים באמצעים אלטרנטיביים על דרך של בוררות, פישור או גישור. טל מייצג את לקוחותיו במגוון רחב של הליכים מורכבים, לרבות בסוגיות של צווי מניעה, תביעות פינוי, רשלנות עורכי דין בתחום המקרקעין, מטרדים, פירוקי שיתוף במקרקעין ועוד. 

לצד מומחיותו בעסקאות ויישוב סכסוכים בתחום המקרקעין, מתמחה טל במגוון תחומי המשפט המסחרי-אזרחי, דיני חברות ודיני עבודה. לטל ניסיון רב בעריכת הסכמים מסחריים בשלל תחומים, הסכמי מייסדים ושותפויות, הסכמים בין בעלי מניות, הסכמי הלוואה ומימון, הסכמי סודיות ואי תחרות, הסכמי העסקה לבכירים ולעובדים ועוד.

לטל התמחות ייחודית בתחום המתפתח של תובענות ייצוגיות, ובמסגרת זאת, מייצג טל תובעים ייצוגיים במגוון הליכים מורכבים כנגד תאגידים בנקאיים, רשתות קמעונאיות, חברת נמל אשדוד, וגופים נוספים, תוך הצלחה יתירה בהשגת הסדרים המיטיבים עם ציבור הצרכנים.

הצלחתו של טל בפתרון סכסוכים נשענת על ניסיון רב שנים ועל יכולתו לגשר באופן מאוזן בין לקוחותיו לבין הצד שכנגד, במטרה להביא את הצדדים לכדי הסדר ופתרון כולל של הסכסוך. תפיסת עולמו של טל, שפתרון יעיל ומהיר של הסכסוך נעוץ דווקא בראייה רחבה של הסכסוך, תוך ניסיון להתחשב גם באינטרסים של הצד שכנגד.  

השכלה

1996 תואר במשפטים (L.L.B) (בהצטיינות), אוניברסיטת תל אביב.
1996 חשבונאות (B.A), אוניברסיטת תל אביב.
1997 חבר בלשכת עורכי הדין בישראל.

כתובת
COM_CONTACT_EMAIL
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
טלפון
035289911
פקס
035289922
הורדת נתונים כ: vCard