משרדנו הינו משרד בוטיק בתחום המקרקעין, פרי חבירתם של עורכי דין בעלי ניסיון ייחודי ומגוון בכל תחומי המקרקעין בישראל. שירותיו של המשרד נשענים על מיומנות רב תחומית שנרכשה על ידי שותפיו המייסדים בפעילות רבת שנים, תוך עיסוק אינטנסיבי בכל רבדי התחום. משרדינו מעניק ללקוחותיו ליווי משפטי אישי תוך דגש על הנעת הליכים ויעילות לצד יסודיות מקיפה ומתן פרספקטיבה עסקית-ניהולית בהתאם לצרכי הלקוח. 

את מומחיותם בתחום הנדל"ן צברו שותפי המשרד בעבודה במשרדים המובילים בישראל. קיימת סינרגיה בין הניסיון המגוון בתחום הנדל"ן לצד מומחיות ייחודית בתחום התכנון והבניה, פרי ייעוץ משפטי עבור רשויות מקומיות, ועדות תכנון ובניה ומהנדסים עירוניים. כל אלה מאפשרים למשרדנו להעניק שירותים משפטיים מלאים ביעילות ותוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים בכל היבטי הליווי. 

משרדינו מטפל בעסקאות מקרקעין מורכבות, כדוגמת ליווי פרוייקטים של בנייה למגורים, ליווי פרויקטים רחבי היקף למסחר ואחסון לוגיסטי, משרדים ותעשיה, פרויקטים בתחום התשתיות, עסקאות למימון פרויקטים ועוד. בנוסף, מלווה המשרד את לקוחותיו בסכסוכים משפטיים בסוגיות מקרקעין בפני כל ערכאות בתי המשפט, וכן מחזיק במומחיות ייחודית ביישוב סכסוכי מקרקעין באמצעות גישור, פישור ובוררות. 

משרדנו מתמחה בליווי פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. למשרדינו פעילות נצברת ענפה בתחום זה, והם נמנים על עורכי הדין הפעילים ביותר בישראל בליווי פרויקטים בתחום זה החל משלביו הראשונים של הפרויקט ועד להשלמתו המוצלחת. משרדינו ליווה ומלווה למעלה מ- 150 פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, ובין היתר פרויקטים לחיזוק ושיפור מבנים, תמ"א 38, תמ"א 38 (תיקון מספר 2 - הריסה ובניה), פינוי-בינוי, תוספת מרפסות שמש בבניינים קיימים ועוד. עשרות פרויקטים כבר הסתיימו בהצלחה והדירות נמסרו לבעליהן ולרוכשיהן ופרויקטים רבים נמצאים בשלבי בניה.

למשרדינו התמחות במגוון תחומים נוספים בתחום המקרקעין, וביניהם הסכמים בין יזמים לרשויות המקומיות, תכניות שימור ועוד. 

לקוחות משרדנו נהנים ממיומנותם של השותפים בבחינת פרויקטים ועסקאות מקרקעין מנקודת מבט עסקית כלכלית. בהתבסס על הרקע העשיר של שותפי משרדינו בליווי עסקאות גדולות ומשמעותיות, מציעים השותפים ללקוחותיהם ראייה משפטית ועסקית, תוך הבנה עמוקה של ההיבטים הכלכליים והשלכותיהם על העסקה וכדאיותה.